Need help? Check out our Support site, then


Merkato LIVE

 1. Teksa kanë mbetur edhe disa javë deri në fundin e këtij tregu të transferimeve, Zyrtare.com ju sjell çdo spekulim, lëvizje apo ndonjë transferim në kohë reale, ku do të mundohemi të mos e anashkalojmë asnjë lajm.

  25 Gusht (E dielë)

  - Chelsea arrin marrëveshje me Anzhi Makhachkala për transferimin e sulmuesit, Samuel Eto’o. Transferimi është arritur si pjesë e marrëveshje se arritjes së Willian në Stamford Bridge. /Daily Telegraph

  - Manchester United pritet të bëj një ofertë finale për mesfushorin e Barcelonës, Cesc Fabregas. Pritet që oferta e Djajve për mesfushoin spanjoll të jetë diku më e lartë se 45 milionë euro, ku fjalën e fundit këtu do ta ketë Barcelona. /Daily Mirror

  - Pas arritjes së Willian te Chelsea, njëri nga Muata, Oscar ose Hazard duhet të largohet nga Stamford Bridge, dhe sipas mediave, largimi i spanjollit pritet të bëhet shumë shpejtë, duke marrë parasysh që mund të jetë çelësi i transferimit të Rooneyt. /The People

  - Presidenti i Monacos kërkon transferimin e mesfushorit të Sevillas, Geoffrey Kondogbia ku pritet të bëj një ofertë prej 20 milionë euro, për mesfushorin francez. /L’Equipe

  The blog I need help with is botafutboll.wordpress.com.

Topic Closed

This topic has been closed to new replies.

About this Topic